Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Abazhur Me Kripë Himalaje 23/15.5cm

SKU: A-010272

4,700 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-010272 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Kripë Himalaje
Llamba e kristalit të kripës natyrore të gdhendur në dorë, me bazë plastike minimaliste, me kripë himalaje, krijon një shkëlqim të ngrohtë qelibari. Kur ndizet, kristali i kripës është si një qymyr i ndezur nga një zjarr. I ngrohtë dhe relaksues. Drita e saj e butë portokalli është antidoti ndaj dritës së bardhë të ftohtë që na rrethon. Ato përshtaten në mënyrë të përsosur në çdo dhomë, ose në tryezën tuaj të punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Abazhur Me Kripë Himalaje 23/15.5cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp