Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Abazhur Muri Lejla 1461 1 Copë

SKU: A-005922

4,999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-005922 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: Lejla
Ndriçuesit e murit janë një mënyrë unike për të veshur muret e ambientit tuaj të brendshëm me dritë dhe për t’i zbukuruar ato me modele ndriçuesish mjaft interesantë. Këtu mund të gjeni një koleksion të gjerë ndriçuesish muri, të plotësuar vazhdimisht me trendet më të reja botërore të ndriçimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Abazhur Muri Lejla 1461 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp