Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Aeternun Tenxhere Presioni 1cope

SKU: A-015982

8,690 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-015982 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali :
Tenxherja me presion arrin një gatim efikas,të shpejtë dhe në mënyrë të sigurt. Është bërë prej çeliku inox, shumë rezistent ndaj konsumit, e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave. Ka një kapak me një sistem hapje dhe mbyllje te lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aeternun Tenxhere Presioni 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp