Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Amercook Tenxhere 2-she 24cm 4.8L 1 Copë

SKU: A-014209

5,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014209 Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyra: E zezë
Tenxhere e thellë 24 cm me kapak qelqi dhe me shtresa që i jep rezistencë edhe më të lartë, si edhe me një veshje minerale e bën këtë tigan unik dhe shumë të domosdoshëm në kuzhinën tuaj. Cilësia e saj e lartë me material 100% gur natyral i punuar me mjaft mjeshtëri, bën që ushqimet tuaja të jenë gjithmonë higjenike dhe të shëndetshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Amercook Tenxhere 2-she 24cm 4.8L 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp