Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Beautiful Poni 1 Copë

SKU: A-020765

99 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020765 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: Rozë
Përdoret nga fëmijët për të luajtur dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike, aftësive të koordinimit dhe zhvillimin e aftësive ndërpersonale, përmes lojës në role, duke bërë që fëmijët të shpenzojnë më tepër kohë në mjedise të jashtme. Materiali përbërës dhe boja nuk kanë përmbajtje toksike apo të dëmshme për fëmijët dhe produkti është i çertifikuar për siguri në përdorim. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Beautiful Poni 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp