Kategoritë
Total 1550 Produkte
Site Navigation

Bebe ne Lisharëse NO:844

SKU: A-021046

799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021046 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: Rozë
Set lodër për fëmijë, i cili përfshin një lisharëse lodër dhe një kukull bebe, prej materiali plastik, me kokë, krahë dhe këmbë të lëvizshme. Ky set ndihmon në zhvillimin e imagjinatës tek fëmijët, stimulon zhvillimin e aftësive motorike dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive të të mësuarit dhe aftësive perceptuese, përmes lojës në role. Materiali përbërës dhe boja nuk kanë përmbajtje toksike apo të dëmshme për fëmijët dhe produkti është i çertifikuar për siguri në përdorim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bebe ne Lisharëse NO:844”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp