Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Belenay Set Carcafe 100% Fanellatë 6154

SKU: A-017593

2,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017593 Kategori:

Përshkrim

Lahet në lavatriçe: Po
Sillni komoditet luksoz dhe stil për dhomën tuaj të gjumit me setin e çarçafëve. Këto çarçafë të bukur me stilin e tyre të gjallë do të përmirësojnë pamjen e dhomës tuaj të gjumit, ndërsa endja e tyre e butë ju ofron një freski relaksuese. Pa rrudha, rezistent ndaj njollave kjo dizenjo siguron se ky set çarçafësh do të qëndrojnë të butë dhe mahnitës për netë të panumërta të qeta dhe çlodhëse. Ndrysho pamjen e dhomës tuaj të gjumit dhe mënyrën tuaj të fjetjes Seti përfshin: Çarçaf i sipërm zarf, çarçaf i poshtëm këllëf dhe dy (2) këllefë jastëku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Belenay Set Carcafe 100% Fanellatë 6154”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp