Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Sokany Hand Blender WK-1704-2

SKU: A-020503

1,790 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020503 Kategori: , ,

Përshkrim

Fuqia: 300 W
Blenderi i dorës nevojitet për pregatitjen e ushqimeve. Mund të bluani ose përzieni ushqimet direkt në enë ose në tenxhere të ndryshme. Shpejtësia fikse dhe e ndryshueshme që do tju lehtësoi të gjitha kërkesat tuaja. Me një material celiku inoksi dhe super cilësore. I përshtatet dorës për grirje të lehtë dhe të sigurt. Ju siguron rezultate të shkëlqyera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sokany Hand Blender WK-1704-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp