Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Celës Universal 48in1 1 Copë

SKU: A-018524

599 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018524 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Celik
Shpesh herë ndodh që specialistë në fusha të ndryshme të gjenden para butonave apo vidave me koka speciale apo të vecanta, e për ti liruar apo punuar ato duan veglat e tyre specifike. Ky produkt është një aksesor shtesë që vjen me një formë të vecantë për vende specifike. Prodhuar nga nje material mjaft resistent dhe nje dorereze te rahatshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Celës Universal 48in1 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp