Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Curver Smart TO GO Tas me Vakum 0.6+0.3L CU925015

SKU: A-014856

719 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-014856 Kategori: , ,

Përshkrim

Tas me 2 ndarje
Një produkt nga Curver me mbyllje vakumi hermetike.Ju mund të ruani dy ushqime të ndryshme në të njëjtën enë. Kapaku transparent e bën të lehtë për të parë përmbajtjen e enës. Me kapacitet 0.6 dhe 0.3 liter. Mund t’a vendosni në mikrovale dhe në lavastovilje për pastrim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Curver Smart TO GO Tas me Vakum 0.6+0.3L CU925015”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp