Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Dekoruese Rezinë 33 cm 1 Copë

SKU: A-018957

2,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018957 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 33 cm
Kjo pjesë dekori frymëzuese duket e madhe në çdo zonë ndenje, dhoma gjumi, apo studio! Bëni një dhuratë të mrekullueshme për familjen dhe miqtë tuaj. Me një tabelë të tillë ju mund të krijoni humor dhe atmosferë në të gjithë ambientin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dekoruese Rezinë 33 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp