Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Diamonds Set Shishe+4 Gota DM8013 5 Copë

SKU: A-017024

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017024 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Seti i përbërë nga një shishe dhe 4 gota vjen me një dizenjo speciale për t’i dhënë ngjyrimin dhe efektin e duhur pijes e cila qëndron e pastër dhe nuk i humb vlerat brenda shishes. Ky set shërben edhe si dekorues falë cilësisë së pastër të materialit dhe punimit të veçantë duke i shtuar klas ambientit tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Diamonds Set Shishe+4 Gota DM8013 5 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp