Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Drina Tabaka Plastike me Dekore Lunea 15*30cm DR 4

SKU: A-011616

229 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011616 Kategori: , ,

Përshkrim

Gjatesia:30Cm
Jepini rëndësi detajit në kuzhinën tuaj përmes servirjes në mënyrën e duhur me anë të tabakasë plastike me dekore Drina. Forma e thjeshtë drejtkëndore e kësaj tabakaje me bordurën e ngritur për mbajtjen e saj përbëjnë një zgjidhje komode për përditshmërinë tuaj dhe jo vetëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drina Tabaka Plastike me Dekore Lunea 15*30cm DR 4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp