Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Enë Plastike Drina 2L 13.5*20.5*21.5cm DR 273

SKU: A-011540

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011540 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastike
Realizoni fantazitë tuaja në artin e bukur kulinar duke përdorur matësen plastike “Drina” për të qënë më efektiv gjatë gatimit tuaj. Në sajë të ndarjeve horizontale të vogla në të njejtin material kjo matëse mat sasinë e fluideve deri në 1 litër dhe në gr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Enë Plastike Drina 2L 13.5*20.5*21.5cm DR 273”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp