Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Erdem Mbajtëse Buke e Vogël Druri

SKU: A-021126

399 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021126 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Druri
Mbajtësja e bukës është e përshtatshme për të vendosur dhe ruajtur të ngrohtë bukën gjatë vakteve të përditshme. Ky aksesor nga matetiali cilësor i drurit origjinale shton kënaqësi në tavolinën tuaj të ngrënies. Përdoret si në ambientet familjare po ashtu dhe në restorante.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Erdem Mbajtëse Buke e Vogël Druri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp