Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Filxhan Caji Cilindrik Me Dizenjo Te Ndryshme 6Cop

SKU: A-004273

2,290 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Materiali: Porcelani
Filxhan porcelani me një dizajn të veçantë ju siguron higjienë dhe prakticitet në përdorim. Nëse nuk mund ta imagjinoni një ditë pa caj për një “mirëmëngjes” ose një pushim kafeje në punë duhet të kontrolloni gamën e filxhanëve të kësaj linje. Filxhanët janë bërë nga porcelani me cilësi të lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filxhan Caji Cilindrik Me Dizenjo Te Ndryshme 6Cop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp