Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Frigo Plus Drina Me Dy Ndarje 0.5+0.3 DR2881 1Copë

SKU: A-009617

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009617 Kategori:

Përshkrim

Përdorimi: Aksesor kuzhine
Tas i një cilësie të lartë, i bërë nga materiali I polipropilenit me kapak. Të përshtatshme për mikrovalë dhe frigorifer, e sigurt për ushqimin. E vecanta e këtij tasi është që është me dy ndarje, pra në një tas të vetëm futen dy lloje ushqimesh të ndryshme pa u përzier me njëra tjetrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frigo Plus Drina Me Dy Ndarje 0.5+0.3 DR2881 1Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp