Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Fritezë 3302 1 Copë

SKU: A-019809

3,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019809 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Inox
Ju mund të përgatisni vetë skuqje të shijshme krokante dhe të verdhë të artë dhe meze të tjera në këtë fritezë praktike të thellë prej çeliku inox. Kjo fritezë ka një dizajn të bukur dhe duket mirë në çdo tavolinë. Dorezat, këmbët e forta anti-rrëshqitëse dhe pjesa elektrike janë në të zezë. Pranë butonit të termostatit do të gjeni një tabelë të temperaturës në të cilën mund të lexoni saktësisht se për çfarë është temperatura e duhur, për shembull, patatet e skuqura dhe meze të tjera. Kur të jetë arritur temperatura e caktuar, drita treguese do të shuhet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fritezë 3302 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp