Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Frutiere Qelqi e Sheshtë me Kapak 15cm

SKU: A-009847

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009847 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Mbajtësja e frutave me një dizenjim perfekt floral të kristalit në një punim shumë cilësor, transparencë shumë të lartë e një shkëlqim brilant, lejon që ngjyrat të jenë më të qarta dhe bëjnë të mundur që produktet të cilat do të vendosen në të, të shijohen maksimalisht dhe u japin atyre një pamje speciale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frutiere Qelqi e Sheshtë me Kapak 15cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp