Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Fshirëse për Xhama Ippa 20cm IP90

SKU: A-014611

269 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Materiali: Sfungjer/Gominë
Pastrues për xhamat dhe furçë 2 në 1, me strukturë prej materiali plastik të qëndrueshëm, i pajisur me një shirit gome të butë për pastrimin e xhamave të dritareve apo të makinave e cila mund të përdoret për të pastruar sipërfaqe të ndryshme. Ka një dorezë ergonomike, e cila lejon mbajtjen me lehtësi gjatë përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fshirëse për Xhama Ippa 20cm IP90”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp