Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Furçë Elektrike Dushi Spin Spa 5në1

SKU: A-016789

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016789 Kategori:

Përshkrim

Përmasa: 33 cm
Furçë elektrike dushi Spin Spa , 5 në 1, me 5 koka për larje, pastrim të thellë , gur për kallot dhe pastrim + masazhim. Pastron lëkurën në thellësi duke hequr qelizat e vdekura dhe papastërtitë. Masazhon dhe relakson muskujt nepërmjet lëvizjeve rrethore pastruese. Cilësor dhe i thjeshtë në përdorim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furçë Elektrike Dushi Spin Spa 5në1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp