Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gërshërë 12.5cm 1 Copë

SKU: A-017849

149 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017849 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 12.5cm
Gërshërë, prej materiali inoksi të qëndrueshëm, me gjatësi 12.5 cm, me dorezë me veshje plastike, në ngjyra të ndryshme. Doreza ka një dizajn ergonomik dhe është praktike gjatë përdorimit. Përdoret për prerjen e letrës dhe kartonit të hollë, gjithashtu edhe për prerjen e letrës ambalazhuese, copave të tekstilit, etj. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo-profesional.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë 12.5cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp