Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Kristali 6 Copë

SKU: A-020898

1,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020898 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Kristal
Seti i gotave me material qelqi të temperuar ka nje dizajn shumë elegant dhe ka përdorim të gjerë në ambiente familjare,restorante apo bare. Eshtë mjaftë cilësor dhe mund të lahet në lavastovilje duke ruajtur cilësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Kristali 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp