Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Likeri Melodia

SKU: A-020914

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020914 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Melodia
E dizenjuar apostafat për sevirjen e likerit e thjeshtë me linja të punuara. Me një material aq sa transparent aq edhe elegant ajo do të qëndroj bukur në banakun e barit tuaj. Servirini klientëve tuaj pijen e tyre të preferuar dhe sëbashku me të linjat e modernes të materializuara dhe kombinuara në mënyrë perfekte me funksionalen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Likeri Melodia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp