Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Provenza 37CL 6 Copë

SKU: A-008930

1,499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008930 Kategori: , , ,

Përshkrim

Kapciteti: 37CL
Seti i gotave me material shumë të paster prej qelqi dhe një dizajn shumë të këndshëm ka përdorim të gjerë në cdo kuzhinë, ambiente familjare apo restorante e lokale. Eshtë mjaft cilësor dhe mund të lahet dhe në lavastovilje duke ruajtur cilësinë gjithashtu mund të vendoset dhe në frigorifer si në pjesën e poshtme po ashtu edhe në ngrirje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Provenza 37CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp