Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Qelqi 6 Copë

SKU: A-020919

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020919 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Ky set gotash qelqi shërben për pije alkoolike, si “Whiskey”, “John”, “Jack” etj. Përdoret në bare, restorante, hotele apo edhe në ambiente familjare. Trashësia e qelqit bën që të jetë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lahet në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Qelqi 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp