Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Gota Uji 6 Copë

SKU: A-020987

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020987 Kategori: , ,

Përshkrim

Paketimi: 6 Copë
Ky set gotash uji me material qelqi të plotë dhe një dizajn shumë të këndshëm, përdoret kryesisht në lokale, restorante gjithashtu edhe në ambiente familjare. Këto gota cilësore mund të lahen në lavastovilje duke ruajtur cilësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Uji 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp