Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Vere 43CL 4 Copë

SKU: A-019020

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019020 Kategori: ,

Përshkrim

Kapaciteti: 43CL
Cilësia, dizenjo dhe qartësia e kristaltë e bëjnë këtë gotë shumë të rëndësishme. Spesori i hollë tek buza dhe forma e gjerë lejojnë verën të dekantohet, bishti i gjatë e i hollë i prodhuar me profesinalizëm për të lejuar verën të ruaj temperaturën e sajë, për të ofruar shijen dhe aromën unike të cdo varieteti vere. Për një shije profesionale për mënyren se si vera vjen nga gota tek ju, nuk do të gjeni tjetër gotë për të shijuar.Kjo gotë ka rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe është e punuar me përsosmëri. Këto gota mund të lahen në lavastovilje duke ruajtur cilësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Vere 43CL 4 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp