Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Gota Wiski Truva 280cc 6 copë

SKU: A-007910

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-007910 Kategori: , , ,

Përshkrim

Materiali: Qelqi
Seti i gotave është i dizenjuar posacërisht për sevirjen e pijes së Whisk-it me material qelqi shumë të paster ka një shkëlqim si kristal me një dizajn të veçantë. Ky produkt mund të lahet dhe në lavastovilje duke bërë kështu që jeta juaj të bëhet me e thjesht dhe tavolina juaj të duket me luksoze.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Wiski Truva 280cc 6 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp