Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Martini 38CL 6 Copë

SKU: A-002664

2,899 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-002664 Kategori: , , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Gotë pijesh prej materiali qelqi është moderne, shumë ekonomike dhe cilësore. E përshtatshme për çdo familje, bar, restorant etj. Kanë një lartësi të përshtatshme që bën të mundur pastrimin më me lehtësi të produktit. Të lahet me ujë të bollshëm para përdorimit. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Martini 38CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp