Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Pa Fron 24CL 3 Copë

SKU: A-000899

519 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-000899 Kategori: , , ,

Përshkrim

Kapaciteti: 24CL
Gotë uji prej materiali qelqi me një punim mjaft të këndshëm. Është shumë ekonomike, cilësore dhe e përshtatshme për çdo familje, bar, restorant etj. Ka një lartësi të përshtatshme që bën të mundur pastrimin më me lehtësi të produktit. Lahet edhe në lavastovilje duke ruajtur cilësinë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Pa Fron 24CL 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp