Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Pa Fron 40CL 6 Copë

SKU: A-000871

3,005 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-000871 Kategori: , , ,

Përshkrim

Paketimi: 6 copë
Seti i gotave me material qelqi shumë të pastër, shëmbëllyes dhe një dizajn elegant mund të përdoret për pije e lëngje të ndryshme. Seti përmban 6 gota. Gjithashtu mund të vendoset dhe në frigorifer si në pjesën e poshtme po ashtu edhe në ngrirje. Kjo gotë duron temperaturat deri 70°. Instruksion: duhet larë përpara përdorimit të parë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Pa Fron 40CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp