Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Për Fëmije me Pipë 1 Copë

SKU: A-013567

699 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013567 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastike
Kjo gotë me pipëz me motive të ndryshme është perfekte .Trupi është bërë prej çeliku inox kurse kapaku nga plastika që do të thotë që ju mund ta ripërdorni këtë artikull herë pas here. Me një kapak silikoni që parandalon kundër rrjedhjeve, kjo gotë është e shkëlqyeshme për përdorim jashtë ose gjatë udhëtimit, si dhe në shtëpi ose në shkollë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Për Fëmije me Pipë 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp