Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Plastike Drina 0.25 L DR1518 1 Copë

SKU: A-011530

49 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011530 Kategori: , ,

Përshkrim

Kapaciteti: 0.25 L
Gota DRINA përbën një zgjidhje mjaft praktike për përdorim të përditshëm. Forma e thjeshtë dhe materiali mjaft i lehtë i plastikës vjen në një nga ngjyrat e lehta si e purpurt, bojëqielli, portokalli dhe e verdhë, të shoqëruara nga një dekor i thjeshtë i disa linjave spirale opake gjatë gjithë lartësisë së gotës. Me të njejtën ngjyrë me të e bëjnë këtë gotë lehtësisht të kombinueshme dhe me aksesorë të tjerë plotësues të kuzhinës tuaj. Janë një zgjidhje mjaft praktike për përdorim të përditshëm, piknik, barbekju etj. Lehtësisht e pastrueshme edhe në pjatalarëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Plastike Drina 0.25 L DR1518 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp