Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Vere 135CL 2 Copë

SKU: A-006235

1,699 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-006235 Kategori: , , ,

Përshkrim

Paketimi: 2 Copë
Gota përdoret për të servirur verë të kuqe e të bardhë. Falë cilesise, dizenjos dhe qartësisë e bën këtë gotë shumë të rëndësishme dhe funksionale në bar, restorant, hotel, katering, festa familjare apo evente. Rezistencë të lartë ndaj thyerjes, e punuar me përsosmëri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Vere 135CL 2 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp