Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Vere 44CL 6 Copë

SKU: A-006237

2,799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-006237 Kategori: , , ,

Përshkrim

Kapaciteti: 44CL
Me një formë të mrekullueshme sikurse prerja e kristalit të shkëlqyer e transparent. Me bisht të gjatë në formë konike për kapje komode të gotës e cila lejon pijen të mbajë temperaturën e sajë natyrale duke ruajtur shijen. Gjen përdorim kryesisht familjar përse jo edhe profesional. Eshtë një produkt cilësor dhe rezistent ndaj goditjeve dhe gervishtjeve gjatë larjes në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Vere 44CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp