Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Grirëse Perimesh 1 Copë

SKU: A-020729

1,790 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020729 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik/Inox
Grirësja e perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirëse Perimesh 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp