Kategoritë
Total 1494 Produkte
Site Navigation

Grirëse Perimesh Elektike 1 Copë DX5

SKU: A-020658

1,999 Lekë

Out of stock
Out of stock
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020658 Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyra: Transparente/Jeshile
Grirësja e perimeve është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit, është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirëse Perimesh Elektike 1 Copë DX5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp