Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Hapëse Shishe Vere

SKU: A-020896

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020896 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Metalike
Hapësja e shisheve shumë funksionale shërben për hapjen e kapakëve metalike të të gjitha llojeve të shisheve të pijeve, pijeve freskuese, birrave, tapave të shishes së verës në mënyrë profesionale dhe mjaft të shpejtë. Shumë praktike kjo hapëse përdoret gjerësisht në bare, restorante, hotele dhe familje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hapëse Shishe Vere”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp