Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Hapëse Vere Inoxi 1 Copë

SKU: A-017870

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017870 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Inoxi
Hapëse për shishe vere dhe birre dizenjuar për kapje dhe përdorim shumë komod, me dorezë kundra rrëshqitjes dhe material inoks për ti rezistuar ndryshkut dhe faktorëve të tjere kimik dhe atmosferik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hapëse Vere Inoxi 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp