Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Heater RS Electrical Rezistence per Akuariume 50W

SKU: A-012321

899 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012321 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Xhami
Ngrohësi ka tub xhami rezistent ndaj thyerjes dhe goditjeve, i cili siguron një emertim optimal të nxehtësisë në të njëjtën kohë. Temperatura mund të rrogullohet në temperaturën e dëshiruar brenda intervalit nga 19 ° C deri në 31 ° C në hapa me 0,5 ° C. Elementi i strukturuar i ngrohjes në formë ylli nga tela krom-nikel siguron një shpërndarje të barabartë të nxehtësisë. Një ekran kontrolli me dritë tregon operimin e ngrohësit. Ngrohësi mund të funksionojë gjithashtu i zhytur plotësisht. Për përdorim në ujra të ëmbla dhe të kripura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Heater RS Electrical Rezistence per Akuariume 50W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp