Kategoritë
Total 1493 Produkte
Site Navigation

Hekur Dessini 2600W DS-332

SKU: A-009799

1,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009799 Kategori: , ,

Përshkrim

Fuqia: 2600W
Nëse kërkoni që rrobat tuaja mos të humbasin ngjyrat e tyre mund të përdorni hekurin e rrobave. Hekuri Dessini ju ofrojn një performancë të shkëlqyer dhe është lehtësisht i kontrollueshëm gjatë punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Dessini 2600W DS-332”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp