Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Hinkë Plastike Drina 17 cm 1 Copë

SKU: A-011611

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011611 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Koni i përmbysur përfundon në kulmin e tij me elementin e zgjatur për mbushjen e shisheve me grykë të ngushtë. Praktike në përdorim, ajo është modeluar dhe me hapësirën e posaçme për të lejuar daljen e ajrit nga shishja në mënyrë që derdhja e fluidit të bëhet më lehtësisht. Ngjyrat e ndryshme të kësaj hinke janë lehtësisht të kombinueshme dhe me aksesorë të tjerë të kuzhinës. Materiali plastik është mjaft i lehtë dhe në sajë të shtresës veshëse me shkëlqim mundëson pastrim të lehtë edhe në pjatalarëse.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hinkë Plastike Drina 17 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp