Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Hurricane Gotë për Kokteil 25cl 6 Copë

SKU: A-013131

2,790 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013131 Kategori: , , ,

Përshkrim

Sasia: 6 Copë
Bëni përshtypje dhe impakt duke shërbyer koktejle dhe miksera të shijshëm. Seti gotave përmban një formë klasike me një fund të shkurtër dhe një buzë të gjerë, duke e bërë atë ideale për të shërbyer koktejle freskuese dhe të shijshme. Si dhe janë gjithashtu ideale për të shërbyer ëmbëlsira dhe akullore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hurricane Gotë për Kokteil 25cl 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp