Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Ippa Kapse Plastike per Rroba 10cope 444079-IP444

SKU: A-013272

139 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013272 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastikë
Kapset e rrobave prej teresisht plastike janë zgjidhje e përkryer për të varur edhe rrobat më të rënda, të tilla si xhinse, pulovrave dhe rrobdishan, pa lënë shenja të dukshme në veshje tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ippa Kapse Plastike per Rroba 10cope 444079-IP444”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp