Kategoritë
Total 1495 Produkte
Site Navigation

Jeep 4×4 OFF-Road 2155

SKU: A-021034

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021034 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastik
Këto makina janë bërë prej materiali të cilësisë së lartë, të shëndetshëm dhe të çertifikuar. Përmes tyre fëmijët që foshnjë e deri në moshë shkollore marrin njohuri të gjithanshme si: për ngjyrat, materjalet, natyrën, profesionet etj. Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre zhdërvjelltësojnë aftësitë motorrike e logjike të fëmijës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Jeep 4×4 OFF-Road 2155”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp