Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kane Uji me Ngjyra 1 Copë

SKU: A-018948

349 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018948 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Kania prej qelqi është e nevojshme për kuzhinën tuaj për të mbajtur ujë dhe lëngje të ndryshme frutash. Kanen mund ta vendosësh në ambiente të jashtme, si dhe në frigorifer. Eshtë praktike dhe higjienike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kane Uji me Ngjyra 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp