Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kanistër Buke Plastike Drina DR0894

SKU: A-009625

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009625 Kategori: ,

Përshkrim

Gjerësia: 24cm
I përshtatshëm për të vendosur bukën gjatë vakteve të përditshme, ky aksesor nga matetiali cilësor plastik shton kënaqësi në tavolinën tuaj të ngrënies. Përdoret si në ambientet familiare po ashtu dhe në restorante.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kanistër Buke Plastike Drina DR0894”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp