Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Karasu Plastik Vazo 10 Cm 1 Copë

SKU: A-019142

119 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019142 Kategori:

Përshkrim

Materiali: Plastikë
Vazot prej plastike janë më të lehta dhe më praktike për përdorim në ambiente të brendshme, për lule të vogla sezonale, por mund të përdoren edhe në ambiente të jashtme, për shkak të materialit të qëndrueshëm ndaj ujit dhe kushteve atmosferike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karasu Plastik Vazo 10 Cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp