Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Karasu Vazo Plastike 14/13 Cm 332 1 Copë

SKU: A-010561

179 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-010561 Kategori: ,

Përshkrim

Marka: Karasu
Vazot prej plastike janë më të lehta dhe më praktike për përdorim në ambiente të brendshme, për lule të vogla sezonale, por mund të përdoren edhe në ambiente të jashtme, për shkak të materialit të qëndrueshëm ndaj ujit dhe kushteve atmosferike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karasu Vazo Plastike 14/13 Cm 332 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp